Kosmetyki - Kosmetyki SPA Kosmetyki - Kosmetyki SPA

KosmetykiKosmetyki SPA

Kosmetyki SPA

SPERIENCE

GdC - okład do ciała z białej perły
SPERIENCE PRIVILEGE WHITE PEARLY WRAP

kod: 752703
pojemność / jednostka miary: 1000ml

Okład do ciała z białej perły o żelowej konsystencji. Ma działanie nawilżające, silnie odżywcze i ujedrniające. Nakładamy na ciało delikatnym masażem, owijamy folią i pozostawiamy na 20 minut. Następnie usuwamy ręcznikiem z ciepła wodą i osuszamy. Skóra jest wspaniale nawilżona i jędrna.

GdC - okład do ciała z miętą i aloesem
SPERIENCE ESSENSE MEDITERRANEAN WRAP

kod: 752932
pojemność / jednostka miary: 1000 ml

Okład z miętą i aloesem. Przyjemna lekka konsystencja preparatu o wyjątkowych właściwościach olejków i olejów naturalnych (cytryna, cyprys, oliwka, pestki winogron), które głęboko odżywiają i regenerują skórę, zapewniają komfort i dobre samopoczucie. Niezwykle aromatyczny i intensywnie działający.

GdC - peeling do ciała z algami
SPERIENCE THALASSO EXFOLIATING

kod: 752086
pojemność / jednostka miary: 1litr

Preparat złuszczający do ciała. Jego zastosowanie jest polecane przed każdym zabiegiem w celu odblokowania skóry. Ma oleistą konsystencję. Zawiera m.in. wosk pszczeli, wyciąg z żółtka. Ułatwia masaż, nawilżając, odżywiając i wygładzając skórę. Zawarte w nim algi dostarczają skórze jod, sole mineralne oraz witaminę C i E.

GdC - ziołowy peeling do ciała
SPERIENCE MEDITERRANEAN ESSENSE MEDITERRANEAN SCRUB

kod: 752925
pojemność / jednostka miary: 400 ml

Ziołowy peeling do ciała. Zawiera egzotyczną mieszankę ziaren (łupinki orzechów arganowych, pestki oliwek, pestki winogron) o urzekającym aromacie. Ma działanie wygładzające, nawilżające i relaksujące. Ziarna winogron bogate w polifenole zwalczają wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie skóry.

GdC - złota emulsja do masażu
SPERIENCE PRIVILEGE GOLD NECTAR EMULSION

kod: 752680
pojemność / jednostka miary: 500ml

Emulsja do masażu ciała o kremowej konsystencji. Doskonała do wykonania długiego, przyjemnego i relaksującego masażu. Ma działanie odmładzające. Chroni komórki DNA, stymuluje metabolizm oraz dostarcza skórze energii. Preparat można stosować łącznie z masażem gorącymi i zimnymi kamieniami.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2020