Kosmetyki - Promocje Kosmetyki - Promocje

KosmetykiPromocje

Promocje

PROMOCJA!!! PROMOCJA!!! PROMOCJA!!!

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - NOWOŚĆ - zestaw kosmetyków na głębokie zmarszczki w KOSMETYCZCE
EGF-REPAIRLIFT TROUSSE

kod: 4448
pojemność / jednostka miary: 1 szt

Zestaw kosmetyków do twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym. Restrukturyzują wszystkie warstwy skóry oraz redukują ilość i głębokość zmarszczek, wygładzają skórę i spowalniają proces starzenia. W skład zestawu wchodzą: EGF-REPAIRLIFT CREME - krem przeciwzmarszczkowy (50 ml) i EGF-REPAIRLIFT SERUM - serum regenerujące przeciwzmarszczkowe (30 ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - NOWOŚĆ - zestaw kosmetyków odmładzających w KOSMETYCZCE
PREMIUM PRESTIGE TROUSSE

kod: 4446
pojemność / jednostka miary: 1 szt

Zestaw kosmetyków do twarzy o działaniu odmładzającym. Natychmiast redukują zmarszczki, przywracają komfort i blask skórze. Skutecznie walczą z głównymi mechanizmami odpowiadającymi za starzenie się skóry. Krem przeciwzmarszczkowy na okolice oczu i ust redukuje cienie i obrzęki pod oczami oraz przywraca młody wygląd ust. W skład zestawu wchodzą: PREMIUM PRESTIGE CREME RARE - ekskluzywny krem odmładzający (50ml) i PREMIUM PRESTIGE CONTOUR YEUX ET LEVRES - ekskluzywny krem na okolice oczu i ust (15ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - NOWOŚĆ - zestaw kosmetyków ujędrniających w KOSMETYCZCE
SKIN GRAVITY TROUSSE

kod: 4447
pojemność / jednostka miary: 1 szt

Zestaw kosmetyków do twarzy przywracających prawidłowe napięcie struktur skóry. Nawilżają, regenerują i odżywiają. Odbudowują prawidłową elastyczność skóry, wygładzają zmarszczki nadając twarzy wyraźnie młodszy wygląd. W skład zestawu wchodzą: SKIN GRAVITY CREME - krem odmładzający ujędrniający (50ml) i SKIN GRAVITY SERUM - serum ujędrniające regenerujące (30ml).

- SIMONE MAHLER - zestaw do ciała (serum wyszczuplające do ciała) z MASAŻEREM
RIPOSTE MINCEUR ++ & "BODY ROLL"

kod: 8808
pojemność / jednostka miary: 1 szt

Zestaw promocyjny do ciała. Serum działa intensywnie antycellulitowo, modelująco i ujędrniająco. Doskonale redukuje efekt „skórki pomarańczowej”. W skład zestawu wchodzą: RIPOSTE MINCEUR ++ serum wyszczuplające (150 ml) i rękawica-masażer do ciała GLOVE "BODY ROLL" (1 sztuka).

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków przywracających blask (maska + peeling enzymatyczny)
BEAUTY KIT

kod: 8811
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków nawilżających i przywracających blask skórze. Maska doskonale nawilża skórę, przywraca jej komfort i wygładza. Peeling enzymatyczny oczyszcza, redukuje niedoskonałości i zmiękcza skórę. W skład zestawu wchodzą: MASQUE AUX FRAISES - truskawkowa maska nawilżająca (50ml) i GOMMAGE ENZYMATIQUE - peeling enzymatyczny (15ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków do cery suchej (krem + peeling) z PORTFELEM
HYDRALURON WALLET

kod: 8804
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków do cery suchej z PORTFELEM w prezencie. Krem długotrwale nawilża skórę i przywraca jej komfort. Peeling enzymatyczny oczyszcza, redukuje niedoskonałości i zmiękcza skórę. W skład zestawu wchodzą: HYDRALURON CREME - krem intensywnie nawilżający (50ml) i GOMMAGE ENZYMATIQUE - peeling enzymatyczny (50ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków nawilżających (krem + emulsja na noc) z ETUI NA TABLET / KOPERTÓWKĄ
HYDRALURON TABLET CASE

kod: 8810
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków nawilżających + ETUI NA TABLET które może służyć również jako TOREBKA KOPERTÓWKA. Krem długotrwale nawilża skórę i przywraca jej komfort. Emulsja na noc długotrwale nawilża, wygładza i przywraca blask skórze. W skład zestawu wchodzą: HYDRALURON CREME - krem intensywnie nawilżający (50ml) i HYDR'ACTIV NUIT - emulsja regenerująca odmładzająca na noc (30ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków odżywczych (krem + emulsja na noc) z ETUI NA TABLET / KOPERTÓWKĄ
AGE NUTRI2 TABLET CASE

kod: 8809
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków odżywczych + ETUI NA TABLET które może służyć również jako TOREBKA KOPERTÓWKA. Odżywczy krem chroni skórę i głęboko ją nawilża. Emulsja na noc długotrwale nawilża, wygładza i przywraca blask skórze. W skład zestawu wchodzą: AGE NUTRI² CREME - krem ochronny odżywczy (50ml) i HYDR'ACTIV NUIT - emulsja regenerująca odmładzająca na noc (30ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków przeciwzmarszczkowych (krem + korektor na okolice oczu) z KOSMETYCZKĄ
EGF-REPAIRLIFT BEAUTY CASE

kod: 8806
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków przeciwzmarszczkowych w KOSMETYCZCE. Krem spowalnia proces starzenia skóry, widocznie zmniejsza zmarszczki i bruzdy, korektor redukuje cienie i obrzęk wokół oczu, wygładza drobne zmarszczki. W skład zestawu wchodzą: EGF-REPAIRLIFT CREME - krem przeciwzmarszczkowy (50ml) i CORRECTEUR REGARD - korektor rozjaśniający na okolice oczu (15 ml).

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków przeciwzmarszczkowych (krem + krem na okolice oczu i ust) z JEDWABNĄ CHUSTĄ
EGF-REPAIRLIFT SILK SCARF

kod: 8817
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków przeciwzmarszczkowych z JEDWABNĄ CHUSTĄ. Krem EGF-REPAIRLIFT CREME spowalnia proces starzenia skóry, widocznie zmniejsza zmarszczki i bruzdy. Krem na okolice oczu i ust CONTOUR YEUX ET LEVRES spłyca zmarszczki i działa odmładzająco. Poprawia napięcie skóry i błyskawicznie zmniejsza efekt opadających powiek. W skład zestawu wchodzą: EGF-REPAIRLIFT CREME - krem przeciwzmarszczkowy (50ml) i PREMIUM PRESTIGE CONTOUR YEUX ET LEVRES - ekskluzywny krem przeciwzmarszczkowy na okolice oczu i ust (15ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków rozświetlających (krem + emulsja na noc) z PARASOLKĄ
ILLUMIN & HYDR’ACTIV NUIT UMBRELLA

kod: 8814
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków rozświetlających z PARASOLKĄ. Krem ILLUMIN'PERFECT CREME doskonale nawilża, wygładza, rozświetla i ujednolica koloryt skóry. Emulsja HYDR'ACTIV NUIT na noc długotrwale nawilża, wygładza i przywraca blask skórze. W skład zestawu wchodzą: ILLUMIN'PERFECT CREME - krem rozświetlający (50ml) i HYDR'ACTIV NUIT - emulsja regenerująca odmładzająca na noc (30ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków rozświetlających (krem + koncentrat) z PARASOLKĄ
ILLUMIN & ECLAT TACHES UMBRELLA

kod: 8815
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków rozświetlających z PARASOLKĄ. Krem ILLUMIN'PERFECT CREME doskonale nawilża, wygładza, rozświetla i ujednolica koloryt skóry. Koncentrat CONCENTRE ECLAT TACHES rozjaśnia przebarwienia i zapobiega pojawianiu się kolejnych plam. Ujednolica cerę i przywraca jej naturalny blask. W skład zestawu wchodzą: ILLUMIN'PERFECT CREME - krem rozświetlający (50ml) i CONCENTRE ECLAT TACHES - koncentrat rozjaśniający na przebarwienia z witaminą C (30ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków rozświetlających (krem + korektor na okolice oczu) z KOSMETYCZKĄ
ILLUMIN'PERFECT BEAUTY CASE

kod: 8807
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków rozświetlających w KOSMETYCZCE. Krem doskonale nawilża, wygładza, rozświetla i ujednolica koloryt skóry, korektor redukuje cienie i obrzęk wokół oczu, wygładza drobne zmarszczki. W skład zestawu wchodzą: ILLUMIN'PERFECT CREME - krem rozświetlający (50ml) i CORRECTEUR REGARD - korektor rozjaśniający na okolice oczu (15 ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków ujędrniających (krem + korektor na okolice oczu) z KOSMETYCZKĄ
SKIN GRAVITY BEAUTY CASE

kod: 8805
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków ujędrniających w KOSMETYCZCE. Krem przywraca prawidłowe napięcie skóry i zdrowy blask, korektor redukuje cienie i obrzęk wokół oczu, wygładza drobne zmarszczki. W skład zestawu wchodzą: SKIN GRAVITY CREME - krem odmładzający ujędrniający (50ml) i CORRECTEUR REGARD - korektor rozjaśniający na okolice oczu (15 ml).

- SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków ujędrniających (krem + krem na okolice oczu i ust) z JEDWABNĄ CHUSTĄ
SKIN GRAVITY SILK SCARF

kod: 8816
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków ujędrniających i przeciwzmarszczkowych z JEDWABNĄ CHUSTĄ. Krem SKIN GRAVITY przywraca prawidłowe napięcie skóry i zdrowy blask. Krem na okolice oczu i ust CONTOUR YEUX ET LEVRES spłyca zmarszczki i działa odmładzająco. Poprawia napięcie skóry i błyskawicznie zmniejsza efekt opadających powiek. W skład zestawu wchodzą: SKIN GRAVITY CREME - krem odmładzający ujędrniający (50ml) i PREMIUM PRESTIGE CONTOUR YEUX ET LEVRES - ekskluzywny krem przeciwzmarszczkowy na okolice oczu i ust (15ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- TEN SCIENCE - kuracja odnawiająca przeciwzmarszczkowa
FILL REGEN RENEW AND FILL WRINKLE 2x30ML + WRINKLE CREAM 15ML

kod: PF019618
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków o działaniu odnawiająco-wypełniającym do pielęgnacji dzień/noc (30ml + 30ml) + krem przeciwzmarszczkowy wypełniający z kwasem hialuronowym (15ml).
Synergistyczne działanie składników pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów pozwalających przywrócić młodość dojrzałej i odwodnionej skórze oraz gęstość i naturalny blask.
RENEWING PEELING PHASE – NIGHT
Skoncentrowana dwufazowa formuła wspomaga naskórkową odnowę komórkową. Poprawia jakość skóry, wygładza i przywraca jej optymalną gęstość. Rano skóra jest zrelaksowana, wygładzona i promienna. Zawiera ekstrakt z róży jerychońskiej, Hyalu4Acid, papainowy film molekularny, kompleks pierwiastków śladowych, olej z awokado, olej z baobabu, aminokwasy (prolina, seryna, alanine), witaminę E. Wstrząsnąć przed użyciem!
WRINKLE FILLING PHASE – DAY
Innowacyjna konsystencja daje uczucie otulającego balsamu. Szybko się rozpuszcza i wnika w skórę przygotowując ją do aktywności dziennej. Zawiera ekstrakt z róży jerychońskiej, Hyalu4Acid, papainowy film molekularny, witaminę E, aminokwasy (prolina, seryna, alanine), mocznik, soft focus powder.
+ GRATIS WRINKLE CREAM WITH HYALURONIC ACID
Krem przeciwzmarszczkowy, wypełniający z kwasem hialuronowym. Posiada silne działanie nawilżające i odbudowujące skórę na wszystkich poziomach. Bogata, esencjonalna konsystencja pozwala na perfekcyjne uzupełnienie wszelkich niedoborów skóry spowodowanych odwodnieniem. Przywraca gęstość i pulchność skóry, dzięki czemu znikają drobne zmarszczki, a głębokie bruzdy ulegają spłyceniu. Delikatny film ochronny zabezpiecza skórę przed przesuszeniem i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Zawiera ekstrakt z róży jerychońskiej, Hyalu4Acid, papainowy film molekularny, masło shea.

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- TEN SCIENCE - sensoryczny olejek odżywczy do pielęgnacji twarzy i ciała oraz włosów
BODY SPACE MULTI-FUNCTION MAGIC OIL

kod: PF020086
pojemność / jednostka miary: 100ml

BODY SPACE MULTI-FUCTION MAGIC OIL w specjalnym wydaniu - sensoryczny olejek do pielęgnacji twarzy i ciała oraz włosów. Odżywia głęboko nie dając uczucia tłustości. Zapewnia niezwykłą miękkość skórze i włosom. Wyrafinowany zapach daje natychmiastowy relaks dla ciała i umysłu. Skóra jest promienna, jedwabista i aksamitna.

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- TEN SCIENCE - zestaw kosmetyków antycellulitowych w KOSMETYCZCE (żel-krem + kuracja)
NO CELL DAY & NIGHT KIT

kod: PF019236
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków antycellulitowych - miesięczna kuracja antycellulitowa w KOSMETYCZCE.
W skład zestawu wchodzi NO CELL X-TREME DRAINING GEL - krem żel-krem do ciała drenujący, antycellulitowy o lekkiej konsystencji do stosowania na dzień. Pomaga stymulować drenaż płynów, reaktywuje powierzchniowe mikrokrążenie, aby przeciwdziałać pojawieniu się cellulitu. (300ml) i NO CELL NOCTURNINA+ ADVANCED THREE-PHASE ANTICELLULITE TREATMENT 30 NIGHTS - wysoce skuteczna trójfazowa kuracja wyszczuplająca, antycellulitowa do stosowania na noc (30x10ml). Obniża poziom nokturniny, enzymu który ma znaczący wpływ na magazynowanie tłuszczu (lipogenezę) i rozrost komórek tłuszczowych. 1 Faza – DETOX, stymuluje metabolizm komórkowy i lipolizę, detoksykuje. 2 Faza – DRAIN, usuwa nadmiar płynów i oczyszcza. 3 Faza – DESTOCK, stymuluje lipolizę i działa antycellulitowo.

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- TEN SCIENCE - zestaw kosmetyków nawilżających (krem do twarzy + krem pod oczy)
HYDRA MAGNETIC COFFRET

kod: PF019080
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków, które intensywnie, natychmiastowo i długotrwale nawilżają i odżywiają. Pomagają uzupełnić zapasy wody w skórze. Rozjaśniają, odmładzają, zmiękczają i wygładzają skórę. Polecane do skóry normalnej lub suchej oraz w zimniejsze dni. Krem wokół oczu redukuje opuchnięcia, worki i cienie pod oczami, poprawiając jednocześnie krążenie dzięki aplikatorowi roll-on ze specjalnymi metalowymi kulkami.
W skład zestawu wchodzi: HYDRA MAGNETIC RICH MAGNETIC MOISTURIZING CREAM krem do twarzy intensywnie nawilżający (50 ml) i HYDRA MAGNETIC MOISTURIZING EYE CONTOUR CREAM WITH "DECONGESTANT EFFECT" krem nawilżający wokół oczu redukujący cienie i przekrwienie (20 ml).

- TEN SCIENCE - zestaw kosmetyków nawilżających w KOSMETYCZCE (krem do twarzy + krem do ciała)
HYDRA MAGNETIC FLY WITH ME KIT

kod: PF019833
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków intensywnie, natychmiastowo i długotrwale nawilżających w KOSMETYCZCE.
W skład zestawu wchodzą: HYDRA MAGNETIC RICH MAGNETIC MOISTURIZING CREAM - krem intensywnie nawilżający do twarzy (30ml) + HYDRA MAGNETIC 3 IN 1 NOURISHING AND ELASTICIZING BODY CREAM - krem do ciała ujędrniający, odżywczy i przeciw rozstępom (50ml).

Produkt dostępny w salonach kosmetycznych

- TEN SCIENCE - zestaw kosmetyków przeciwutleniających w KOSMETYCZCE (pianka do demakijażu + serum)
BLUE ANTIOX MAGIC KIT

kod: PF020085
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków przeciwutleniających do codziennej pielęgnacji. Odnawiają i rewitalizują zmęczoną i zestresowaną skórę, zwalczają wolne rodniki wzmacniając naturalne mechanizmy obronne skóry oraz tworzą barierę ochronną przed stresem środowiskowym i niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia technologiczne. Serum zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, aby zapobiec uszkodzeniom na skutek fotostarzenia. Pianka usuwa makijaż i głęboko oczyszcza, eliminując zanieczyszczenia z porów naskórka. Daje szarej skórze świetlistość i witalność.
W skład zestawu wchodzi: BLUE ANTIOX DET-OX CLEANSING MOUSSE pianka do demakijażu twarzy i oczu (200 ml), BLUE ANTIOX ANTI-OX CONCENTRATE SPF30 serum przeciwutleniające z filtrem SPF30 (30 ml) oraz śliczna złota KOSMETYCZKA.

GdC - wyszczuplająca emulsja do ciała 25% gratis!
PERFECT FORMS SLIM MISSION LIPOSCULPTING BODY EMULSION

kod: 911756
pojemność / jednostka miary: 250 ml

Tylko u nas 25% gratis! Świeża, lekka, silnie nawilżająca emulsja do ciała - Slim Mission Liposculpting Body Emulsion (250 ml). Dzięki zastosowaniu technologii LIPO-DRONE skutecznie zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej i zapobiega powtórnym jej nagromadzeniom. Działa w najbardziej problematycznych obszarach: biodra, uda, talia. Poprawia wygląd skóry, natychmiast modeluje i wyszczupla sylwetkę.

GdC - zabieg wyszczuplająco antycellulitowy + gratis: emulsja slim mission z masażerem
PERFECT FORMS SLIM FOCUS PLAN

kod: 913215
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Spersonalizowany zabieg do modelowania ciała z technologią LIPO-DRONE. SLIM FOCUS PLAN – zabieg wyszczuplająco antycellulitowy: dobrze zarysowuje sylwetkę, skóra staje się gładsza, jędrna, odmłodzona. W skład zestawu wchodzą: maska odnawiajaca do ciała z AHA – Perfect Forms Aha Peel Renewing Body Mask (10 szt) , koncentrat wyszczuplający antycellulitowy - Perfect Forms Slim Focus Liposculp BOOSTER (75 ml), emulsja modelująca do ciała - Perfect Forms Fitness Effect Remodelling Emulsion (150 ml), emulsja wyszczuplająca do ciała – Perfect Forms Slim Mission Body Emulsion (100 ml) + masażer.

GdC - zestaw kosmetyków dla mężczyzn (emulsja+żel p/prysznic+mleczko do ciała)
FOR MEN POWERAGE BLACK BOX

kod: 680916
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn. W skład zestawu wchodzą: emulsja energizująca przeciwzmarszczkowa (50ml) - For Men Powerage Anti-Age Emulsion, żel pod prysznic (50ml) - For Men Bath Gel oraz mleczko do ciała (50ml) - For Men Body Milk. Całość zapakowana w pudełko.

GdC - zestaw kosmetyków dla mężczyzn (serum+żel p/prysznic+mleczko do ciała)
FOR MEN FORCE REVIVE BLACK BOX

kod: 680917
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn. W skład zestawu wchodzą: serum regenerująco-odmładzające (50ml) - For Men Force Revive Youthfulness Recovery Concentrate, żel pod prysznic (50ml) - For Men Bath Gel oraz mleczko do ciała (50ml) - For Men Body Milk. Całość zapakowana w pudełko.

GdC - zestaw kosmetyków do ciała (peeling do ciała + krem do ciała)
PERFECT FORMS RENEW SKIN PROMOTION

kod: 911760
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków do ciała - ODNOWA I NAWILŻENIE. W skład zestawu wchodzą: krem-peeling do ciała z zieloną herbatą i bambusem - Green Soul Scrub New Body Exfoliating Cream (tuba, 200ml) oraz krem odżywczy do skóry suchej - Perfect Forms Deep Nutrition Body Cream Dry Skin (tuba, 200ml). Zestaw w pudełku.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2020