Kosmetyki - Kosmetyki kolorowe Kosmetyki - Kosmetyki kolorowe

KosmetykiKosmetyki kolorowe

OCZY

KREDKI DO OCZU, EYELINERY

EYELINER LOUNGE
KOLOR 323 black (czarny)

kod: 503238
pojemność / jednostka miary: 0,5g

Niezawodny, wodoodporny, długotrwały i intensywny czarny kolor bez rozmazywania, taki jest nowy Eyeliner DAY-LONG PERFECTION. Może być nakładany zarówno na zewnętrzną, jak i wewnętrzną część powieki. Wykonaj precyzyjną linię lub rozetrzyj ją tuż po aplikacji, aby uzyskać efekt "smoky eyes". Delikatność konsystencji i głębokość czarnego koloru pozwala stworzyć naprawdę zniewalający wygląd. Wygodny automatyczny format. Wysuwana prowadnica. Po prostu obróć go raz i już jest gotowy, zawsze ostry i precyzyjny.
Zawiera lotne związki i żywice silikonowe zapewniające wodoodporność i trwałość. Mieszanka wosków i film-forming agents sprawia, że jest miękki i wygodny do nałożenia.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

OŁÓWKI, ŻELE DO BRWI, ODŻYWKI DO RZĘS I BRWI

ODŻYWKA DO RZĘS I BRWI
SYNERGYAGE FULL LASHES

kod: 580108
pojemność / jednostka miary: 8 ml

Preparat do pielęgnacji rzęs i brwi. Formuła kosmetyku zawiera:
- matrikine lash - witaminizowaną matrikinę, która działa bezpośrednio na mieszek włosowy, przedłuża naturalną fazę wzrostu, sprzyjając dłuższym i lepiej osadzonym rzęsom, - pantenol - skutecznie przyczyniający się do odżywiania i wzmacniania cebulki włosa oraz znacznie poprawiający elastyczność i żywotność rzęs.
Kosmetyk sprzyja wzrostowi dłuższych, gęstszych i mocniejszych rzęs. Kuracja przynosi doskonałe wyniki już po miesiącu stosowania, po dwóch miesiącach uzyskuje się największą skuteczność. Po osiągnięciu pełnych wyników, w celu utrzymania efektów kuracji zaleca się stosować produkt co najmniej trzy dni w tygodniu.
Kosmetyk jest również wskazany do rzadkich lub cienkich brwi. Przy systematycznym i ciągłym stosowaniu produktu, ogólny wygląd brwi zauważalnie się poprawia.
Sposób stosowania: stosować kosmetyk systematycznie i w sposób ciągły przez okres dwóch miesięcy, rano i wieczorem, na suchą i czystą skórę.
- rzęsy - nałożyć za pomocą pędzelka wzdłuż cebulek rzęs górnych, od wewnątrz na zewnątrz. Następnie zamknąć oko i wykonać lekki masaż, aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Tym sposobem nastąpi pośrednia aplikacja żelu na rzęsy dolne.
- brwi - stosować na całe brwi lub część brwi, która wymaga odżywienia i zagęszczenia, wykonując lekki masaż, aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Makijaż może być wykonany już po kilku minutach od aplikacji produktu.
UWAGA! - unikać stosowania produktu z soczewkami kontaktowymi, -należy unikać przenikania preparatu do wnętrza oka. Może wówczas wystąpić lekkie pieczenie, które w większości wypadków szybko znika. Jeśli nie zniknie, należy przepłukać oko dużą ilością wody. W przypadku, gdyby podrażnienie utrzymywało się, należy przerwać stosowanie preparatu.
Produkt został sprawdzony dermatologicznie i oftalmologicznie.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

CIENIE DO POWIEK

CIENIE DO OCZU LOUNGE - PALETA 5 KOLORÓW
5 KOLORÓW 247 sand storm (beżowy, grafitowo-niebieski perłowy, brązowy, beżowy perłowy, brązowy perłowy)

kod: 502470
pojemność / jednostka miary: 7g

Paleta 5 cieni dających różne wykończenie - matowe, satynowe i perłowe. Kolory, które można łączyć ze sobą w celu uzyskania trójwymiarowego efektu. Jednolity, świetlisty efekt. Cienie doskonale wtapiają się w siebie nawzajem, uzyskując niezwykłe kombinacje. Jedwabista i wierna kolorystyka przez wiele godzin. Niesamowita faktura o wysokim skoncentrowaniu mikronizowanych pigmentów, które przenoszą ekspresję kolorów na najwyższy poziom.
Paleta kolorów zintegrowanych w jednym praktycznym opakowaniu, z podwójnym aplikatorem i szerokim lustrem.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

TUSZE DO RZĘS

TUSZ DO RZĘS 24H AMAZONIAN
KOLOR 384 blue (granatowy, pogrubiajacy, wydłużający, trwały)

kod: 503848
pojemność / jednostka miary: 13 ml

Wyjątkowo trwały (24H) tusz do rzęs w kolorze granatowym. Daje efekt panoramicznej objętości. Zawiera mieszankę polisacharydów, olej rycynowy i wyciąg z nagietka, które chronią i nawilżają rzęsy, nadając im jednocześnie naturalny połysk.
Polecamy nakładać najpierw tusz czarny na górne i dolne rzęsy, a następnie tusz granatowy od połowy do końcówek tylko górnych rzęs. Takie nałożenie pozwoli uzyskać wyjątkowy efekt.
Produkt przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018