Kosmetyki - Pielęgnacja ciała Kosmetyki - Pielęgnacja ciała

KosmetykiPielęgnacja ciała

Przygotowanie i higiena

PERFECT FORMS

dezodorant roll-on
PERFECT FORMS DEO CONTROL ROLL-ON 24H

kod: 911162
pojemność / jednostka miary: 75 ml

Dezodorant typu roll-on do codziennego stosowania, zmniejsza pocenie i likwiduje nieprzyjemny zapach. Dezodorant działa na 3 sposoby: FUNKCJA DEZODORUJĄCA: zawiera kompleks ziołowy o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych, skuteczny zwłaszcza wobec bakterii (gram dodatnich i ujemnych) odpowiedzialnych za rozkład potu i brzydki zapach.
FUNKCJA ANTYPERSPIRACYJNA: w sposób ciągły reguluje pocenie, zawiera niewielką ilość aluminium hydrochloride, na wypadek nadmiernego wydzielania potu, nie blokuje naturalnych procesów regulacyjnych ciała. Zapewnia w ten sposób efektywną, bezpieczną i ciągłą ochronę przez cały dzień.
AKTYWNY ZAPACH: o działaniu łagodzącym (hamuje działanie enzymu
5-lipooksygenazy) dla skóry wrażliwej, ulegającej łatwym podrażnieniom i o działaniu dezodorującym (hamuje rozwój mikroorganizmów typu Corynebacterium xerosis - maczugowiec skórny), zdolnym neutralizować nieprzyjemny zapach przez 24 godziny. Umożliwia intensywną aktywność w ciągu całego dnia, likwidując zapachu potu. Delikatny mydlany zapach umożliwia codzienne stosowanie kosmetyku zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Nie podrażnia, może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Nie pozostawia białych plam na skórze i na ubraniu. Nie zawiera alkoholu. Nie zawiera parabenów.

krem-peeling do ciała z zieloną herbatą i bambusem
PERFECT FORMS GREEN SOUL SCRUB EXFOLIATING CREAM

kod: 911755
pojemność / jednostka miary: 200 ml

Lekki krem eksfoliujący do ciała na bazie bambusa i zielonej herbaty, który łączy w sobie działanie przeciwutleniające i nawilżające. Łagodnie złuszczające cząstki bambusa otulają skórę, delikatnie usuwają martwe komórki, eliminują niedoskonałości i dotleniają skórę. Ekstrakt z koreańskiego bambusa pomaga chronić przed skutkami generowanymi przez wolne rodniki. Zapewnia skórze świetlistość, poprawia jednolitość i wyrównuje koloryt. Olejek herbaciany zapewnia optymalny poziom nawilżenia.
Sposób użycia: w zależności od pożądanej intensywności złuszczania stosujemy na suche lub mokre ciało. Odpowiedni dla skóry wrażliwej (na mokre ciało).
Polecany przed każdym kosmetykiem w celu zwiększenia jego skuteczności.

peeling cukrowy do ciała
PERFECT FORMS SHOWER SCRUB EXFOL. BODY SUGAR

kod: 910844
pojemność / jednostka miary: 200ml

Peeling cukrowy do ciała pod prysznic.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019