Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Ujędrnianie

TIMEXPERT C+ (A.G.E.)

emulsja wokół oczu z witaminą C
TIMEXPERT C+(A.G.E.) CORRECTION AND EXPRESS LUMINOSITY EYE CONTOUR

kod: 560865
pojemność / jednostka miary: 15 ml

Orzeźwiająca, lekka emulsja, która natychmiast poprawia kontur oczu, skóra nabiera młodzieńczego wyglądu, jasności, staje się odświeżona i aksamitna, a drobne zmarszczki i tzw. „kurze łapki” stają się mniej widoczne. Redukuje cienie i wyrównuje koloryt. Natychmiastowy efekt już w kilka sekund po nałożeniu, kontur oka wydaje się wypoczęty, świeży i świetlisty.
- Pochodna witaminy C (VC - IP) pobudza syntezę kolagenu, chroni DNA komórek skóry, zapobiega utlenianiu lipidów, reguluje proces melanogenezy, ogranicza powstawanie przebarwień i piegów. Efektywnie zapobiega powstawaniu zmarszczek, poprawia jędrność i elastyczność skóry.
- Wyciąg z japońskiej śliwki UME: bogaty w proteiny, tłuszcze i minerały. Ma działanie pobudzające naturalne mechanizmy zwalczające glikację. Zapobiega tworzeniu A.G.E., pobudza ich rozkład, eliminuje tzw. „efekt kusumi” polegający na tworzeniu się na skórze brązowych i żółtych plam.
- Ekstrakty z liści oliwnych i przypraw: wychwytują wolne rodniki, dają aktywny świeży zapach.
Sposób stosowania: nakładamy rano i wieczorem wokół oczu, omijając ruchomą część powieki. Opuszkami palców nakładamy emulsję wykonując lekki masaż: stymuluje on mikrokrążenie krwi i limfy, jednocześnie sprzyjając eliminacji toksyn.
Produkt testowany dermatologicznie i oftalmologicznie.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018