Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Dla skóry tłustej i trądzikowej

OPTIONS

emulsja matująca
OPTIONS MATTIFYING CONTROL EMULSION

kod: 762726
pojemność / jednostka miary: 125ml

Emulsja o lekkiej konsystencji, dla cer tłustych, o działaniu regulującym wydzielanie sebum. Zawiera składniki aktywne: Control Complex ( sól cynku, wyciąg z korzenia łopianu, witamina B8) o działaniu ściągającym pory, redukującym podrażnienia i wypryski oraz ograniczającym rozwój bakterii oraz Sepicontrol A5, który reguluje aktywność enzymu odpowiedzialnego za wydzielanie sebum.

krem regulujący do cery tłustej
OPTIONS PROTECT BALANCING CREAM

kod: 762283
pojemność / jednostka miary: 200ml

Krem do masażu dla cer tłustych o działaniu regulującym wydzielanie sebum. Zawiera składniki aktywne: Control Complex ( sól cynku, wyciąg z korzenia łopianu, witamina B8) o działaniu ściągającym pory, redukującym podrażnienia i wypryski oraz ograniczającym rozwój bakterii oraz Sepicontrol A5, który reguluje aktywność enzymu odpowiedzialnego za wydzielanie sebum. Posiada w swoim składzie również ceramidy o działaniu nawilżającym i zapobiegającym wysychaniu skóry oraz cholesterol działający ochronnie.

serum do cery tłustej
OPTIONS INTENSIVE BALANCING SERUM

kod: 762276
pojemność / jednostka miary: 24x3 ml

Serum do cer tłustych. Delikatna emulsja o działaniu regulującym wydzielanie sebum. Zawiera składniki aktywne: Control Complex ( sól cynku, wyciąg z korzenia łopianu, witamina B8) o działaniu ściagającym pory, redukującym podrażnienia i wypryski oraz ograniczającym rozwój bakterii oraz Sepicontrol A5, który reguluje aktywność enzymu odpowiedzialnego za wydzielanie sebum.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

PUREXPERT

koncentrat antybakteryjny
PUREXPERT ANTI-IMPERFECTIONS SPECIFIC CONCENTRATE

kod: 442031
pojemność / jednostka miary: 30 ml

Preparat antybakteryjny dla cer trądzikowych o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu. Posiada dozownik w postaci kroplomierza. Bogata w aktywne składniki formuła jest stworzona do pielęgnacji skóry trądzikowej, z wypryskami, która wymaga szczególnej opieki. Koncentrat redukuje istniejące krostki i niedoskonałości oraz zapobiega ewentualnemu powstawaniu nowych stanów zapalnych na skórze.
Podstawowe składniki koncentratu to:
- silny kwas salicylowy - sprzyja odnowie i regeneracji naskórka,
- soforolipidy i naturalne składniki z olejku drzewa herbacianego - sprzyjają głębokiemu oczyszczeniu skóry
- funkcjonalny składnik prebiotyczny (połączenie koncentratu olejku z drzewa manuka i wyciągu z wierzby) - sprzyja naturalnej ochronie i regulacji wydzielania sebum, normalizuje stan naskórka. Działa antybakteryjnie w sposób selektywny: likwiduje niekorzystne bakterie i jednocześnie pozostawia oraz stymuluje rozwój dobrej flory skórnej. Po zastosowaniu preparatu skóra nabiera czystego, świeżego i zdrowego wyglądu.
Sposób zastosowania: nałożyć ok. 2 ml koncentratu (dwie-trzy pipety) na twarz, szyję i dekolt, delikatnie wmasowując, aż do wchłonięcia. Dodatkowo nałożyć preparat punktowo na wypryski, krostki i inne niedoskonałości. Produkt można zastosować podczas zabiegu dwukrotnie: po oczyszczaniu cery oraz po zdjęciu maski.

korektor punktowy antybakteryjny
PUREXPERT ROLL-ON-SPOT S.O.S.

kod: 440075
pojemność / jednostka miary: 15 ml

Korektor antybakteryjny do cery trądzikowej z aplikatorem typu roll-on. Wysusza i pomaga ograniczyć pojawianie się miejscowych stanów zapalnych skóry oraz redukuje związane z nimi zaczerwienienia, podrażnienia i krostki. Sposób nakładania za pomocą kulki ułatwia kompleksowe stosowanie. Zawiera aktywne składniki: alfa-hydroksy kwasy, kwas salicylowy o działaniu keratolitycznym i antybakteryjnym, kwas oleanolowy regulujący wydzielanie sebum, kwas nordihydrogwajaretowy o działaniu przeciwzapalnym, alantoinę o działaniu łagodzącym i kojącym, soforolipidy, uzyskane z olejku drzewa herbacianego i drożdży Candida Bombicola, o działaniu antybakteryjnym, oraz wyciągi o właściwościach oczyszczających i ściągających pory. Korektor stosowany regularnie powoduje, że skóra ma mniej stanów zapalnych i wygląda na czystą, świetlistą i zdrową.
Sposób zastosowania: nakładać punktowo rano i wieczorem lub w ciągu dnia, gdy pojawia się taka potrzeba. Aplikować zawsze na czystą skórę. Bezbarwna formuła kosmetyku pozwala na jego użycie w ciągu dnia, również pod makijaż.

płyn eksfoliujący do cery normalnej i mieszanej
PUREXPERT REFINER ESSENCE NORMAL AND COMBINATION SKIN EXFOLIATING FLUID

kod: 440044
pojemność / jednostka miary: 200 ml

Płyn eksfoliujący przeznaczony do pielęgnacji cery normalnej i mieszanej. Delikatnie usuwa z powierzchni skóry martwe komórki, które zatykają pory i zmniejszają świetlistość cery. Stymuluje odnowę i przyspiesza rozwój nowych komórek skóry. Oczyszcza, obkurcza pory, nawilża, rozświetla. Wygładza powierzchnię skóry. Receptura zawiera kwas salicylowy, alfa-hydroksykwasy (mlekowy, glikolowy, cytrynowy, winowy) oraz innowacyjny składnik nawilżający w postaci trójwymiarowej siatki cukrów - galaktomannan, który ma zdolność natychmiastowego i długotrwałego zatrzymywania wody w skórze. Płyn zapewnia skórze naturalną równowagę. Specjalny fito-kompleks Stress-Reduction, bogaty w oligopeptydy, uzyskane z nasion prosa zwyczajnego, neutralizuje wpływ stresu emocjonalnego na skórę.
Sposób zastosowania: nakładać na całą twarz za pomocą wacika nasączonego płynem. Aplikować codziennie, rano i wieczorem na oczyszczoną skórę. Zachować ostrożność w okolicy oczu.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019