Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Demakijaż i tonizacja

EXCEL THERAPY O2

delikatny peeling do twarzy w proszku
EXCEL THERAPY O2 SILKY SCRUB DELICATE EXFOLIATING POWDER

kod: 590527
pojemność / jednostka miary: 50 g

Produkt złuszczający w postaci pudru, który w kontakcie z wodą zamienia się w łatwo pieniącą się emulsję. Głęboko oczyszcza skórę, eliminuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu, usuwa martwe komórki skóry, nawilża ją i jednocześnie dodaje aksamitnej miękkości. Formuła preparatu oparta jest na mikro-sferach z wosku połączonych z papainą, o silnym działaniu keratolitycznym (rozpuszczającym warstwę rogową naskórka). Zawiera delikatne składniki napinające. Dzięki swojej aksamitnej konsystencji nadaje się do każdej skóry, nawet najbardziej wrażliwej i delikatnej, do skóry suchej lub z trądzikiem, która wymaga specjalnych starań przy złuszczaniu.
Sposób stosowania: Zwilżyć skórę twarzy, nałożyć niewielką ilość produktu na dłoń i zmieszać z kilkoma kroplami wody. Uzyskaną w ten sposób piankę rozprowadzić na twarzy okrężnymi ruchami, zwracając szczególną uwagę na miejsca problematyczne (broda, czoło, skrzydełka nosa etc.) Zmyć dużą ilością wody omijając okolice oczu. Wstrząsnąć produkt przed każdym użyciem.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

OPTIONS

olejek do demakijażu twarzy i oczu
OPTIONS EXPRESS MAKEUP REMOVAL OIL FACE&EYES

kod: 760524
pojemność / jednostka miary: 200 ml

Kosmetyk o konsystencji olejku do usuwania makijażu twarzy i oczu. Delikatnie nawilża, wygładza, pozostawia uczucie świeżości. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

zmywacz do makijażu dwu-fazowy
OPTIONS BI-PHASE MAKE-UP REMOVAL SOLUTION

kod: 760159
pojemność / jednostka miary: 125 ml

Delikatny tonik do zmywania makijażu z okolic oczu i ust. Działa dwu-fazowo: faza oleista usuwa wodoodporny makijaż; faza wodna, mieszanina emolientów, nawilża, wygładza, pozostawia uczucie świeżości. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przed użyciem należy wymieszać zawartość butelki.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

ROYAL JELLY PRO-RESILIENCE

mleczko tonizujące do demakijażu
ROYAL JELLY MELTING MAKE-UP REMOVAL MILK&LOTION

kod: 460028
pojemność / jednostka miary: 125 ml

Mleczko do demakijażu i tonik w jednym. Produkt bardzo komfortowy i przyjemny w użyciu. Umożliwia dokładne oczyszczenie cery i tonizowanie. Zawiera wyciąg z mleczka pszczelego i grzyba Poria Cocos. Usuwamy płatkami kosmetycznymi lub chusteczkami. Do wszystkich rodzajów cery, zwłaszcza pozbawionej świetlistości i wystawionej na działanie stresu i otoczenia.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019