Kosmetyki - Kosmetyki do opalania Kosmetyki - Kosmetyki do opalania

KosmetykiKosmetyki do opalania

Przed opalaniem

GOLDEN CARESSE

Nowoczesne preparaty do opalania w solarium i na słońcu. Zapewniają ochronę przed promieniowaniem słonecznym i dodatkowo działają przeciwzmarszczkowo, nawilżająco, ujędrniająco i regenerująco.

przyspieszacz do opalania 48h SPF2
GOLDEN SUN ACTIVATOR 48h SPF2

kod: 881212
pojemność / jednostka miary: 150 ml

Naturalny przyspieszacz opalania. Zawiera tyrozynę, składnik który przy małym promieniowaniu słonecznym aktywuje w naszej skórze melaninę i ułatwia brązowienie skóry. Zawiera filtr słoneczny
SPF 2. Polecany do solariów.

samoopalacz do twarzy i ciała
GOLDEN CARESSE BEAUTIFUL TAN FACIAL/BODY SELF TANNER

kod: 881823
pojemność / jednostka miary: 125 ml

Nawilżające, samoopalające mleczko do twarzy i ciała, o przyjemnym zapachu. Kosmetyk wtapia się w skórę i w ciągu kilku godzin zapewnia jej złocisty kolor. Formuła nowej generacji, która przezwycięża wszystkie wady tego rodzaju produktów, takie jak mało naturalna i nierównomierna opalenizna, skomplikowana aplikacja, nieprzyjemny zapach. Beautiful Tan zapewnia opaleniznę twarzy i ciała odpowiednią do oczekiwań. Można stosować go kilkakrotnie, aby uzyskać wymarzony kolor skóry:
- używany okazjonalnie zapewnia skórze zdrowy złocisty koloryt, który zwykle osiąga się po kilku godzinach słonecznej kąpieli,
- używany codziennie, nadaje skórze kolor intensywnej i przyciągającej wzrok opalenizny wakacyjnej.
Bardzo prosta i równomierna aplikacja bez plam i bez śladów. Lekka konsystencja łatwo rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018