Kosmetyki - Kosmetyki do opalania Kosmetyki - Kosmetyki do opalania

KosmetykiKosmetyki do opalania

Do opalania

GOLDEN CARESSE

emulsja przeciwzmarszczkowa do opalania CC SPF50
GOLDEN CARESSE ADVANCED ANTI-AGEING SUN EMULSION CC SPF50

kod: 881854
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Przeciwzmarszczkowa emulsja do opalania o bardzo przyjemnym zapachu oraz delikatnej koloryzującej konsystencji. Zapewnia skórze wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, zmarszczkami i przebarwieniami. Poprawia niedoskonałości, ujednolica koloryt, nawilża i przywraca zdrowy wygląd. Łatwa do aplikowania, doskonale się wchłaniając daje uczucie "naturalnej skóry" o jedwabiście matowym wykończeniu. Zawiera filtr SPF 50. Został zastosowany specjalny system STM-CELL SUN PREVENTION, który ma za zadanie chronić przed uszkodzeniami powodowanymi przez słońce i utrzymać w stanie nienaruszalnym zdolność skóry do regeneracji. Kosmetyk idealny do aplikacji po nałożeniu codziennego kremu nawilżającego.
Sposób użycia: dobrze wstrząsnąć. Nałożyć na skórę przed ekspozycją na słońce. Doskonały codzienny podkład dla osób, które preferują lekki makijaż z wysoką ochroną. Idealny w lecie , jako zamiennik zwykłego makijażu.

emulsja przeciwzmarszczkowa do opalania SPF50
GOLDEN CARESSE ADVANCED ANTI-AGE SUN EMULSION SPF50

kod: 881847
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Przeciwzmarszczkowa emulsja do opalania o bardzo przyjemnym zapachu oraz delikatnej, lekkiej konsystencji. Zapewnia skórze wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, zmarszczkami i przebarwieniami. Łatwa do aplikowania, doskonale się wchłaniając daje uczucie "naturalnej skóry" o jedwabiście matowym wykończeniu. Zawiera filtr SPF 50. Został zastosowany specjalny system STM-CELL SUN PREVENTION, który ma za zadanie chronić przed uszkodzeniami powodowanymi przez słońce i utrzymać w stanie nienaruszalnym zdolność skóry do regeneracji. Kosmetyk idealny do aplikacji po nałożeniu codziennego kremu nawilżającego.
Sposób użycia: dobrze wstrząsnąć. Nałożyć na skórę przed ekspozycją na słońce. Doskonały podkład pod makijaż.

emulsja przeciwzmarszczkowa do opalanie SPF30
GOLDEN CARESSE ADVANCED ANTI-AGEING SUN EMULSION SPF30

kod: 881861
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Przeciwzmarszczkowa emulsja do opalania o bardzo przyjemnym zapachu oraz delikatnej, lekkiej konsystencji. Zapewnia skórze wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, zmarszczkami i przebarwieniami. Łatwa do aplikowania, doskonale się wchłaniając daje uczucie "naturalnej skóry" o jedwabiście matowym wykończeniu. Zawiera filtr SPF 30. Został zastosowany specjalny system STM-CELL SUN PREVENTION, który ma za zadanie chronić przed uszkodzeniami powodowanymi przez słońce i utrzymać w stanie nienaruszalnym zdolność skóry do regeneracji. Kosmetyk idealny do aplikacji po nałożeniu codziennego kremu nawilżającego.
Sposób użycia: dobrze wstrząsnąć. Nałożyć na skórę przed ekspozycją na słońce. Doskonały podkład pod makijaż.

emulsja przyspieszająca opalanie do ciała SPF30
GOLDEN CARESSE TAN ACTIVATING BODY EMULSION SPF30

kod: 880103
pojemność / jednostka miary: 150 ml

Emulsja do ciała o aksamitnej konsystencji zapewnia skórze wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, jednocześnie wzmacniając naturalny proces opalania (intensyfikuje opaleniznę i poprawia jakość skóry). Lekka, nawilżająca konsystencja, która natychmiast się wchłania, nie pozostawiając skóry tłustej i lepkiej. Technologia PRO-TANNING ACTIVE - pro-pigmentujący składnik, który pozwala uzyskać piękną opaleniznę minimalizując czas ekspozycji na słońce i przedłuża ją, jednocześnie wzmacniając funkcje fotoochronne skóry.

koncentrat - aktywator opalania
GOLDEN CARESSE TAN MAGNIFICENT BOOSTER

kod: 881571
pojemność / jednostka miary: 30 ml

Preparat upiększający, polecany szczególnie na okres letni, ale także do stosowania w ciągu całego roku. Kilka kropli tego nadzwyczajnego, bursztynowego płynu, dodanych do codziennego kosmetyku pielęgnacyjnego wystarczy, aby zamienić go w preparat ułatwiający opalanie i zarazem we wspaniały balsam dla skóry już opalonej. Jest skuteczny nawet przy małym nasłonecznieniu.
Stosujemy dwa razy dziennie do twarzy i ciała:
- rano lub przed opalaniem: kilka kropli aktywatora pełni funkcję przyspieszacza opalania. Skóra w kontakcie ze słońcem nabiera intensywnie i szybko złocistego koloru. Cytroflawonoidy ze słodkich pomarańczy oraz pochodne tyrozyny potęgują wpływ słońca na skórę. Jednocześnie przygotowują skórę, wzmacniając jej naturalną odporność i ochronę.
- wieczorem lub po opalaniu: kilka kropli aktywatora pełni funkcję łagodzącą, regenerującą i nawilżającą. Połączenie naturalnych wyciągów proliny, wierzbówki kiprzycy oraz lilii wodnej pomaga skórze odzyskać po opalaniu równowagę, komfort, jedwabistość i elastyczność oraz zachować na dłużej ładną, świeżą opaleniznę.
Aktywator opalania o aksamitnej, doskonale wchłaniającej się konsystencji, bez zapachu. Tan Magnificent nie zawiera filtrów słonecznych i składników samoopalających. Nie zawiera parabenów.

krem przeciwzmarszczkowy do opalania SPF30
GOLDEN CARESSE ADVANCED ANTI-AGE SUN CREAM SPF30

kod: 882004
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Krem ochronny do opalania na twarz z faktorem SPF 30. Doskonale chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Zapobiega pojawianiu się oznak starzenia, zmarszczek i zaburzeń pigmentacji. Głęboko nawilża zapewniając skórze doskonały komfort, elastyczność i ochronę. Zawartość specjalnych filtrów termicznych powoduje, że kosmetyki zwiększają swoje działanie ochronne wraz ze wzrostem temperatury skóry. Łatwo wchłaniająca się konsystencja. Zapewniają równomierną i trwałą opaleniznę.

krem przeciwzmarszczkowy do opalania SPF50+
GOLDEN CARESSE ADVANCED ANTI-AGEING SUN CREAM SPF50+

kod: 881991
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Krem ochronny do opalania na twarz z faktorem SPF 50+. Doskonale chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Zapobiega pojawianiu się oznak starzenia, zmarszczek i zaburzeń pigmentacji. Głęboko nawilża zapewniając skórze doskonały komfort, elastyczność i ochronę. Zawartość specjalnych filtrów termicznych powoduje, że kosmetyki zwiększają swoje działanie ochronne wraz ze wzrostem temperatury skóry. Łatwo wchłaniająca się konsystencja. Zapewniają równomierną i trwałą opaleniznę.

wodoodporna emulsja do opalania do skóry wrażliwej SPF50+
GOLDEN CARESSE HIGH PROTECTION AND COMFORT FLUID EMULSION SPF50+

kod: 881830
pojemność / jednostka miary: 150 ml

Wodoodporna emulsja o przyjemnej i delikatnej konsystencji, do pielęgnacji twarzy i ciała. Wskazana jest dla skóry, która wymaga wzmocnionej ochrony przeciwsłonecznej. Delikatnej skórze skłonnej do podrażnień, zaczerwienień, oferuje maksymalną ochronę przed promieniami UVA/UVB i starzeniem oraz przyczynia się do wzmocnienia naturalnych mechanizmów obronnych, a tym samym do zwiększenia tolerancji skóry na słońce. Jednocześnie stymuluje i przedłuża piękną opaleniznę. Szczególnie zalecana dla osób z cerą wrażliwą oraz dla dzieci.

wodoodporny spray ochronny do twarzy i ciała
GOLDEN CARESSE ICE FUSION-COOLING SUN MIST SPF50+

kod: 881984
pojemność / jednostka miary: 200 ml

Orzeźwiająca ochrona dla całej rodziny. Kosmetyk w postaci delikatnej mgiełki do twarzy i ciała. Formuła oparta na najnowszej technologii z zakresu ochrony przeciwsłonecznej. Po aplikacji niewidoczny na skórze, przynosi uczucie przyjemnego chłodu. Łączy wysoką ochronę przed promieniami UVA/UVB z zaawansowaną kuracją przeciwstarzeniową (STM-CELL Sun Prevention) oraz innowacyjną konsystencją, ulotną i transparentną. Jest błyskawicznie wchłaniany przez skórę. Sprawia, że skóra staje się w dotyku aksamitna, delikatna i dobrze nawilżona. Kosmetyk odpowiedni do każdego rodzaju skóry, a szczególnie do skóry najbardziej wrażliwej na słońce.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019