Kosmetyki - Kosmetyki do opalania Kosmetyki - Kosmetyki do opalania

KosmetykiKosmetyki do opalania

Po opalaniu i makijaż słoneczny

GOLDEN CARESSE

balsam nawilżający po opalaniu do ciała
GOLDEN CARESSE ICY PLEASURE BODY AFTER SUN DYNAMIC HYDRO-PROTECTION

kod: 881311
pojemność / jednostka miary: 200ml

Głęboko nawilżający balsam do ciała. Odżywia, odnawia i chroni skórę. Wspomaga ochronę DNA skóry.Wzmacnia syntezę kolagenu. Skóra staje się elastyczna i zachowuje opaleniznę przez długi czas. Preparat łagodzi zaczerwienienia po opalaniu. Ma bardzo przyjemną konsystencję i zapach.

krem regenerujący po opalaniu do twarzy
GOLDEN CARESSE ICY PLEASURE AFTER SUN FACIAL REPAIR

kod: 881304
pojemność / jednostka miary: 50ml

Krem do pielęgnacji skóry po opalaniu. Ma działanie przyjemnie chłodzące skórę. Głęboko nawilża skórę. Zawiera wyciąg z lilii wodnej, który działa przeciw starzeniu skóry, przeciw tworzeniu wolnych rodników oraz regenerująco. Skóra pozostaje silnie odżywiona, a opalenizna utrzymuje sie przez długi czas.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

HI-PROTECTION MAKE UP

puder ochronny w kremie beztłuszczowy
HI-PROTECTION MAKE UP OIL-FREE TENDER 01 SPF50

kod: 881250
pojemność / jednostka miary: 12 g

Barwny kosmetyk ochronny w formie pudru w kremie, który po nałożeniu na najbardziej wrażliwe miejsca - twarz, szyję i dekolt, zapewnia wysoką, trwałą i skuteczną ochronę oraz nadaje skórze naturalny wygląd. Kolor jasny, naturalny. Wskazany przede wszystkim dla skóry bardzo jasnej, delikatnej i wrażliwej, ze skłonnością do piegów i przebarwień. Jest wzbogacony witaminą E i wyciągiem z nasion słonecznika. Posiada filtr słoneczny SPF 50. Zapobiega szkodliwemu działaniu promieni słonecznych: zaczerwienieniom, utracie wody, zmarszczkom i zwiotczeniu. Aplikacja przy pomocy gąbki.

puder ochronny w kremie beztłuszczowy
HI-PROTECTION MAKE UP OIL-FREE GOLDEN 02 SPF50

kod: 881267
pojemność / jednostka miary: 12 g

Barwny kosmetyk ochronny w formie pudru w kremie, który po nałożeniu na najbardziej wrażliwe miejsca - twarz, szyję i dekolt, zapewnia wysoką, trwałą i skuteczną ochronę oraz nadaje skórze naturalny wygląd. Kolor opalonej złociście skóry. Wskazany przede wszystkim dla skóry bardzo jasnej, delikatnej i wrażliwej, ze skłonnością do piegów i przebarwień. Jest wzbogacony witaminą E i wyciągiem z nasion słonecznika. Posiada filtr słoneczny SPF 50. Zapobiega szkodliwemu działaniu promieni słonecznych: zaczerwienieniom, utracie wody, zmarszczkom i zwiotczeniu. Aplikacja przy pomocy gąbki.

puder ochronny w kremie do skóry suchej
HI-PROTECTION MAKE-UP BRONZE 04 SPF50

kod: 880550
pojemność / jednostka miary: 12 g

Barwny kosmetyk ochronny w formie pudru w kremie. Zapewnia wysoką, trwałą i skuteczną ochronę, nadaje skórze złocisty kolor. Wskazany jest przede wszystkim dla skóry bardzo jasnej, delikatnej i wrażliwej, ze skłonnością do piegów i przebarwień. Jest wzbogacony witaminą E i wyciągiem z nasion słonecznika. Posiada filtr słoneczny SPF 50. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, jak zaczerwienienia, utrata wody, zmarszczki. Aplikacja przy pomocy gąbki. Szczególnie polecany dla cer suchych. Dostępny w dwóch kolorach: NATURAL 03 (kod 880543) i BRONZE 04 (kod 880550).

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019