Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Rewitalizacja

OPTIONS

maska złuszczająco-rozświetlająca
OPTIONS EXTRA VITALITY EXFOLIATING MASK

kod: 760722
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Maska złuszczająca do twarzy o kremowej konsystencji, w kolorze głębokiej szarości. Formuła maski oparta jest na specjalnej kombinacji glinek i minerałów: - glinka wulkaniczna - działa regulująco na skórę,
- węgiel aktywny - głęboko oczyszcza skórę i zmniejsza rozmiar porów,
- hematyt - pomaga wzmocnić gęstość skóry i przywrócić jędrność,
- smitsonit - sprzyja naprawie naturalnego DNA komórek,
- ekstrakt proszkowy z diamentu - działa stymulująco na system obronny skóry.
Maska dokładnie i głęboko oczyszcza, regeneruje i rewitalizuje skórę, sprawia, że staje się ona promiennie rozświetlona i pełna witalności.
Sposób stosowania: równomiernie nałożyć cienką warstwę maski na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wmasować opuszkami palców, unikając strefy dookoła oczu. Pozostawić na 5-10 minut, a następnie zmyć za pomocą wilgotnej gąbki lub wacików. W celu zwiększenia działania złuszczającego, delikatnie potrzeć skórę palcami przed zmyciem produktu.

serum stymulująco - ochronne
OPTIONS SHOCK FLUIDS STOP POLLUTION FACIAL SERUM

kod: 760647
pojemność / jednostka miary: 10 x 1,5 ml

Serum dla skóry "zatrutej" przez zanieczyszczone środowisko, matowej i poszarzałej. Wyjątkowa kuracja do zwalczania i samoobrony przed ciągłym codziennym wpływem środowiska miejskiego. Formuła utworzona ze składników o połączonym działaniu sprzyjającym powstaniu skutecznego systemu obronnego: - innowacyjny polimer, który zatrzymuje cząsteczki zanieczyszczeń i uniemożliwia im wnikanie do skóry; - L-karnozyna o silnym działaniu chelatującym i neutralizującym, które wydobywa i blokuje metale nagromadzone w skórze, również silny przeciwutleniacz; - wyciąg ze skórki brzoskwini, który stymuluje aktywność komórek wzmacniając ich system obronny przed stresem środowiskowym; - Urban-Detox System o właściwościach detoksykacyjnych i oczyszczających, chroni przed agresywnym wpływem środowiska; - kwas hialuronowy o średniej masie cząsteczkowej , który wzmacnia układ odpornościowy skóry, zwłaszcza dojrzałej i tłustej, stymulując wydzielanie beta-defensyn.
Skóra natychmiast odzyskuje witalność, nawilżenie, promienny i transparentny wygląd. Preparat tworzy też skuteczny system reagowania, pomagając skórze w detoksykacji i neutralizacji skutków zanieczyszczenia środowiska w dłuższym okresie czasu.
Kosmetyk rekomendowany jest szczególnie do skóry narażonej na długotrwały wpływ zanieczyszczeń miejskich, dla osób przebywających w wilgotnym "duszącym" otoczeniu, dla palaczy. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Sposób stosowania: aplikować codziennie rano. Wstrząsnąć i otworzyć ampułkę. Zawartość ampułki nałożyć na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu i delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałożyć zwykle stosowany krem. Zalecane jest codzienne stosowanie specjalnej ochrony przeciwsłonecznej z poziomem ochrony odpowiednim do typu skóry.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019