Kosmetyki - Pielęgnacja ciała Kosmetyki - Pielęgnacja ciała

KosmetykiPielęgnacja ciała

Kosmetyki nawilżające

PERFECT FORMS

krem nawilżający do ciała
PERFECT FORMS SMART SORBET ULTRA-SENSORY HYDRATING CREAM

kod: 911711
pojemność / jednostka miary: 150 ml

Nawilżający krem do ciała, który reaktywuje naturalny proces odnowy skóry, wzmacniając funkcje bariery ochronnej i utrzymując optymalny poziom jej nawilżenia, zwłaszcza w strefach najbardziej narażonych na przesuszenie. Formuła kosmetyku zawiera dwa składniki o wyjątkowo efektywnym działaniu regeneracyjnym:
-"inteligentny" probiotyczny składnik aktywny, który przywraca spójność komórek odpowiednią dla zdrowej i promiennej skóry, wzmacnia jej potencjał obronny i łatwość przystosowania się do zmiennych czynników środowiskowych (wilgotność, wahania temperatur, promienie UV, czynniki mikrobiologiczne, mydła itp.). Skóra odzyskuje jędrność.
- olej Tsubaki, niezwykły emolient zmiękczający skórę, który przywraca jej naturalne pH i chroni przed utratą wody dostarczając składników odżywczych. Odmładza skórę i wzmacnia jej barierę ochronną, dzięki zawartym w nim kwasom tłuszczowym Omega 6 i Omega 9. Efektywnie chroni skórę szczególnie po dłuższym przebywaniu na słońcu.
Kosmetyk pielęgnacyjny o sensorycznej, świeżej i nawilżającej konsystencji, który działa przeciwstarzeniowo, przywraca skórze gładkość, świetlistość i poprawia jej ogólny wygląd.
Polecany do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza do skóry z tendencją do przesuszenia, do codziennego stosowania w ciągu całego roku.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019