Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Dla skóry wrażliwej

OPTIONS

serum łagodzące - antystresowe
OPTIONS SHOCK FLUIDS S.O.S. STRESSAGE FACIAL SERUM

kod: 760654
pojemność / jednostka miary: 10 x 1,5 ml

Serum przeznaczone do skóry szczególnie narażonej na stres, delikatnej, wrażliwej, podrażnionej, odczuwającej brak komfortu. Serum jest prawdziwym balsamem dla skóry reaktywnej. Po kilku dniach kuracji pomaga regulować nawet najbardziej wrażliwą skórę, wzmacniając jej tolerancję i przywracając młodość. Skóra odzyskuje natychmiast nawilżenie i komfort. Efekt ten zostaje osiągnięty dzięki:
- składnikom biotechnologicznym najnowszej generacji - ich połączone działanie tworzy strategię, która działa na kilku frontach - wzmacnia od wewnątrz zdolność skóry do samoobrony oraz przynosi ulgę i komfort w sytuacjach stresowych, stymuluje działanie komórek, co sprzyja odmłodzeniu skóry, pomaga odzyskać dobrą kondycję strukturze naskórka; - działaniu niacynamidu, które wzmacnia barierę ochronną skóry i chroni przed ewentualnymi podrażnieniami przez czynniki zewnętrzne; - działaniu Life-Citoxygenu z kapsułkowanym O2, które pozwala na dostarczenie dużej zawartości tlenu cząsteczkowego do wewnętrznych warstw skóry.
Preparat rekomendowany jest szczególnie dla osób w warunkach stresowych, narażonych na zmiany klimatu, stref czasowych, często podróżujących. Sposób stosowania: aplikować codziennie rano. Wstrząsnąć i otworzyć ampułkę. Zawartość nałożyć na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu i delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałożyć zwykle stosowany krem.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

SO DELICATE

serum łagodzące
SO DELICATE S.O.S. D-SENSITIZING

kod: 650023
pojemność / jednostka miary: 30ml

Kosmetyk do pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej i alergicznej. Dzięki zawartości kompleksu Defensitive łagodzi natychmiast objawy podrażnień i w sposób intensywny przywraca skórze równowagę, rozświetla ją i dodaje witalności. Stosujemy rano i wieczorem przed nałożeniem kremu odpowiedniego do rodzaju skóry.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2019