Kosmetyki - Kosmetyki kolorowe Kosmetyki - Kosmetyki kolorowe

KosmetykiKosmetyki kolorowe

USTA

GDC - KOSMETYKI KOLOROWE

GdC - BŁYSZCZYK DO UST GLOW UP!
KOLOR 130 shock fuchsia (fuksja)

kod: 501300
pojemność / jednostka miary: 9 ml

Pierwsza płynna formuła do ust o intensywnym kolorze z efektem winylu. Intensywny jak szminka. Kremowy jak balsam. Rozświetlający jak błyszczyk. Jego lekka sensoryczna struktura daje uczucie absolutnej przewiewności, wtapiając się w wargi niczym druga skóra. Zawiera środki żelujące i polimery zapewniające jednolite i trwałe wykończenie. Najbardziej odważne, jednolite kolory, które musisz mieć tej wiosny. Dzięki precyzyjnemu i cienkiemu aplikatorowi można perfekcyjnie zarysować kontur ust.

GdC - POMADKA DO UST HEDONIST SHINE
KOLOR 018 tender beige (cielisty beż)

kod: 500182
pojemność / jednostka miary: 4 ml

Pomadka do ust o półprzezroczystym kolorze w odcieniu beżowym i zadziwiającym połysku. Formuła zawiera polimery, dające efekt nabłyszczenia, oraz wysoki procent uwodornionych olejów roślinnych, które tworzą optyczny efekt powiększonych ust. Żelowy system oraz specjalne połączenie wosków i olejów działają jak balsam, nadają lekkość konsystencji kremowej i poślizgowi, sprawiają wyjątkowe wrażenie miękkości i zapewniają ustom natychmiastowe uczucie komfortu. Sekret HEDONIST SHINE leży w odbijającym się w różnych kierunkach świetle, dającym znaczny połysk, efekcie optycznego powiększenia warg oraz subtelnych kolorach, ponętnych ...i bardzo obiecujących.

GdC - POMADKA DO UST LOUNGE LIP TEMPTATION
KOLOR 051 true (czerwony)

kod: 500510
pojemność / jednostka miary: 4ml

Kremowa, odżywcza, o imponującym czerwonym kolorze. Taka jest nowa pomadka LIP TEMPTATION TRUE 051, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Wyrafinowany, kuszący kolor już po jednej aplikacji. Gwarantowana maksymalna intensywność.
Mieszanka polimerów i wosków sprawia, że kolor pozostaje na miejscu bardzo długo, a specjalna technologia Highlighter Performing Pigments (HPP) zapewnia jednorodny, nasycony kolor.

GdC - POMADKA DO UST TIMELESS
KOLOR 049 iconic red (czerwony)

kod: 500496
pojemność / jednostka miary: 4 ml

Ikona piękna skupiająca na sobie uwagę. Prosta doskonałość dzięki: fantastycznie kremowej lekkiej konsystencji, czystości i intensywności koloru, uwodzicielskiemu połyskowi. Formuła pomadki, zawierająca kwas hialuronowy oraz witaminę E, daje komfort, odżywia, wzmacnia i zapewnia długotrwałe nawilżenie ust.
Polecamy nakładanie pomadki specjalnym pędzelkiem - taka aplikacja poprawia wygląd ust i zwiększa dodatkowo trwałość pomadki.
Produkt przebadany dermatologicznie, nie zawiera parabenów.

GdC - POMADKA HYBRYDOWA DO UST AMAZONIAN
KOLOR 127 hot chili (czerwony)

kod: 501271
pojemność / jednostka miary: 4 ml

Pomadka nowej generacji w kolorze czerwieni, która daje jednocześnie efekt mokrych ust, jakby pokrytych lekką transparentną warstwą błyszczyka. Przyjemna, delikatna i trwała, lekko rozprowadza się na ustach. Zawiera odżywczy olej z awokado, który powoduje, że usta są nawilżone i soczyste. Polecamy jej nakładanie specjalną techniką, która polega na zastosowaniu dwóch odcieni szminki na raz, zawsze przy użyciu pędzla: jeden odcień w środku, a drugi na konturze. Produkt przebadany dermatologicznie, nie zawiera parabenów.

GdC - POMADKA HYBRYDOWA DO UST AMAZONIAN
KOLOR 128 paprika (pomarańczowy)

kod: 501288
pojemność / jednostka miary: 4 ml

Pomadka nowej generacji w kolorze pomarańczowym, która daje jednocześnie efekt mokrych ust, jakby pokrytych lekką transparentną warstwą błyszczyka. Przyjemna, delikatna i trwała, lekko rozprowadza się na ustach. Zawiera odżywczy olej z awokado, który powoduje, że usta są nawilżone i soczyste. Polecamy jej nakładanie specjalną techniką, która polega na zastosowaniu dwóch odcieni szminki na raz, zawsze przy użyciu pędzla: jeden odcień w środku, a drugi na konturze. Produkt przebadany dermatologicznie, nie zawiera parabenów.

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2020